Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Zamknij” na dole tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Zamknij

          Dzisiaj jest 12.12.2017
Strona głównaRekrutacjaKontaktLinkiBiuletyn Informacji Publicznej


Złota Księga Uczniów i Absolwentów



  Rok szkolny 2011/2012
Angelika Wysocka klasa IV a
średnia ocen 4,5
Karolina Pucek klasa IV a
Finalistka XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2011/2012
Karolina Jakubczyk klasa IV a
Finalistka XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2011/2012
Paweł Michalik klasa IV a
Finalista XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2011/2012
Uczniowie klas promocyjnych technikum osiągający najwyższą średnią:
Weronika Wocławek klasa II a
Średnia ocen 5,0
Anna Centarzyńska klasa III a
Średnia ocen 5,0
Klaudia Dziwak klasa III a
Średnia ocen 4,92
Aleksandra Kubica klasa II a
Średnia ocen 4,92
Patrycja Piechocka klasa III a
Średnia ocen 4,65
Magdalena Gembara klasa II a
Średnia ocen 4,6
Uczniowie osiągający szczególne sukcesy:
Klaudia Dziwak klasa III a
Laureatka III miejsca XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2011/2012



  Rok szkolny 2010/2011
Piotr Juniewicz klasa IV b
średnia ocen 4,04
Laureat I miejsca XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2010/2011 oraz finalista w roku szkolnym 2009/2010
Monika Gacek klasa IV a
Finalistka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2010/2011
Aleksandra Radzikowska klasa IV a
Finalistka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2010/2011
Uczniowie klas promocyjnych technikum osiągający najwyższą średnią:
Anna Centarzyńska klasa II a
Średnia ocen 5,14
Weronika Wocławek klasa I a
Średnia ocen 4,94
Magdalena Gembara klasa I a
Średnia ocen 4,8
Klaudia Dziwak klasa II a
Średnia ocen 4,79
Uczniowie ze wzorową frekwencją:
  • Justyna Kwidzyńska klasa II a



  Rok szkolny 2009/2010
Barbara Soja klasa IV b
Absolwentka kończąca szkołę z wyróżnieniem
Stypendystka Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2008/2009
Marta Ryczek klasa IV a
Laureatka VIII miejsca XII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2009/2010
Paweł Majewski klasa IV b
Za długoletnią pracę w radiowęźle szkolnym
Ilona Pastuszka klasa IV b
Absolwentka z wzorową frekwencją
Uczniowie klas promocyjnych technikum osiągający najwyższą średnią:
Anna Centarzyńska klasa I a
Średnia ocen 5,06
Klaudia Dziwak klasa I a
Średnia ocen 4,81
Uczniowie ze wzorową frekwencją:
  • Cecylia Cieśla klasa II a
  • Katarzyna Czyż klasa II a
  • Sylwia Fordymacka klasa II a
  • Bożena Górecka klasa II a
  • Angelika Wysocka klasa II a
  • Justyna Kwidzyńska klasa II a
  • Małgorzata Płuska klasa II a
  • Justyna Sobczuk klasa III b



  Rok szkolny 2008/2009
Monika Stoszek klasa IV b
Laureatka VII miejsca XI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2008/2009
Dwukrotna stypendystka Stypendium Prezesa Rady Ministrów (2006/2007 i 2007/2008)
Barbara Trojanowska klasa IV b
Za wieloletnie reprezentowanie szkoły w rozgrywkach sportowych
Paweł Hachuła klasa IV a
Klaudia Kasza klasa IV a
Adrian Mirosławski klasa IV a

Za długoletnią pracę na rzecz szkoły poprzez reprezentowanie jej w poczcie sztandarowym
Uczniowie klas promocyjnych technikum osiągający najwyższą średnią:
Barbara Soja klasa III b
Średnia ocen 4,9
Uczniowie ze wzorową frekwencją:
  • Cecylia Cieśla klasa I a
  • Marta Martinson klasa I a
  • Anna Gierkowska klasa III a



  Rok szkolny 2007/2008
Michał Osmęda klasa IV a
Średnia ocen 3,65
Laureat I miejsca X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2007/2008 oraz finalista w/w olimpiady w roku szkolnym 2006/2007
Magdalena Böhm klasa IV a
Średnia ocen 4,59
Laureatka IV miejsca X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w roku szkolnym 2007/2008
Natalia Olszewska klasa IV a
Średnia ocen 4,92
Absolwentka kończąca szkołę wyróżnieniem
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2005/2006
Jakub Piętka klasa IV a
Za szczególnie wyróżniającą się pracę w szkolnym kole PTTK oraz za pracę społeczną na rzecz szkoły
Kinga Nowak klasa IV a
Za długoletnią pracę w Zespole Pieśni i Tańca "Pyrlik" działającym na rzecz szkoły i środowiska
Marcin Kotwica klasa IV b
Za reprezentowanie szkoły i osiągnięcia sportowe oraz postawę "fair play"
Uczniowie klas promocyjnych technikum osiągający najwyższą średnią:
Monika Stoszek klasa III b
Średnia ocen 4,92
Barbara Soja klasa II b
Średnia ocen 4,86
Paweł Hachuła klasa III a
Średnia ocen 4,62
Uczniowie ze wzorową frekwencją:
  • Justyna Sobczuk klasa I b
  • Anna Gierkowska klasa II a
  • Ilona Pastuszka klasa II b
  • Agnieszka Gackowska klasa II b
  • Maria Larysz klasa III b



  Rok szkolny 2006/2007

Małgorzata Zarzeczna klasa IV b

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2006/2007
Średnia ocen 4,6
Angelika Michalec klasa IV c
Za wzorową postawę uczniowską
Uczniowie klas promocyjnych technikum osiągający najwyższą średnią:
Monika Stoszek klasa II b
Średnia ocen 4,76
Natalia Olszewska klasa III a
Średnia ocen 4,75
Barbara Soja klasa I b
Średnia ocen 4,67
Uczniowie ze wzorową frekwencją:
  • Agnieszka Gackowska klasa I b
  • Natalia Bajorek klasa II b
  • Jakub Piętka klasa III a
  • Łukasz Wieczorek klasa III a
  • Natalia Maj klasa III a



  Rok szkolny 2005/2006
Marek Iliniec klasa III tz
Laureat VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności
Egzamin dojrzałości zdał z wyróżnieniem
Średnia ocen 4,5
Szczególnie wyróżniająca się długoletnia praca społeczna na rzecz szkoły
Łukasz Stolecki klasa III tz
Egzamin dojrzałości zdał z wyróżnieniem
Średnia ocen 4,5
Małgorzata Zarzeczna klasa III b
Średnia ocen 5,1
Natalia Olszewska klasa II a
Średnia ocen 5,0
Anna Konopka klasa III a
Średnia ocen 4,75
Aleksandra Lamla klasa III tz
Szczególnie wyróżniająca się długoletnia praca społeczna na rzecz szkoły
Krystian Maruszak klasa III ac
Wyróżnaijący się absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Średnia ocen 4,3
Jacek Zaręba Technikum dla Dorosłych
Wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce i średnią ocen 4,8



  Rok szkolny 2004/2005
Tomasz Saternus klasa V b
Laureat VII Olimpiady Wiedy o Żywności w roku szkolnym 2004/2005
Agnieszka Cichoń klasa V c
Średnia ocen 5,0
Finalistka VII Olimpiady Wiedy o Żywności w roku szkolnym 2004/2005
Laureatka XXXV Konkursu Wiedzy z Zakresu Technologii Mięsa w roku szkolnym 2004/2005
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2004/2005
Przemysław Grzanka klasa V c
Laureat XXXV Konkursu Wiedzy z Zakresu Technologii Mięsa w roku szkolnym 2004/2005
Piotr Rok klasa V c
Laureat XXXV Konkursu Wiedzy z Zakresu Technologii Mięsa w roku szkolnym 2004/2005
Robert Mrozek klasa III tz
Działalność społeczna na rzecz szkoły w latach 2002-2005
Natalia Olszewska klasa I a
Średnia ocen 5,0
Małgorzata Zarzeczna klasa II b
Średnia ocen 4,6
Marek Iliniec klasa II tz
Praca społeczna na rzecz szkoły
Aleksandera Lamla klasa II tz
Praca społeczna na rzecz szkoły

  Rok szkolny 2003/2004
Izabela Wojtaś klasa V c
Średnia ocen 5,4
Finalistka V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedy o Żywności w roku szkolnym 2002/2003
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2002/2003 i 2003/2004
Egzamin dojrzałości zdała z wyróżnieniem - średnia ocen 5,0
Dawid Suchanek klasa V b
Średnia ocen 4,6
Laureat II miejsca Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Technologii Mięsa w roku szkolnym 2003/2004
Finalista V i VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywnośći w roku szkolnym 2002/2003 i 2003/2004
Sebastian Kazański klasa V b
Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Technologii Mięsa w roku szkolnym 2003/2004
Paweł Rajzer klasa V b
Laureat X miejsca Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Technologii Mięsa w roku szkolnym 2003/2004
Elżbieta Kaczmarek klasa III tz
Średnia ocen 4,65
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2003/2004
Dorota Baryła klasa V a
Średnia ocen 5,0
Egzamin dojrzałości zdała z wyróżnieniem - średnia ocen 5,0
Wioleta Basałaj klasa V c
Średnia ocen 5,0
Aneta Sobala klasa V b
Średnia ocen 4,5
Łukasz Jania klasa III tz
Średnia ocen 4,75




Strona główna    Góra strony


Copyright © 2005-2016 RaV&sandrac